Бхагавад-гіта як вона є

Українською мовою, переклад і коментарі — Шріла Прабхупада

«Це знання — цар знання, найпотаємніша з таємниць. Це — найчистіше знання, і, оскільки воно дає людині живий досвід осягнення природи свого «Я», воно є досконалою релігією. Знання це вічно, і осягнення його радісно».

«Бхагавад-гіта як вона є», 9.2

Бхагавад-гіта як вона є

Якщо Ви шукали інструкцію до життя — то це вона! Саме книга Багавад гіта українською відповість на всі ваші запитання про те:

  • Хто Ви?
  • У чому сенс Вашого життя?
  • Що Вас чекає після смерті?
  • і багато інших…

Чому саме вона, книга «Бхагавад гіта як вона є»?

«Бхагавад гіта» — книга, яка змінює життя

Коли Шріла Прабхупада, перекладач і коментатор «Бхагавад-гіти», в 1965 році приїхав з Калькутти (Індія) в Нью-Йорк, щоб дати людям ведичне знання, він і гадки не мав, хто відгукнеться на його заклик. У свої 69 років Прабхупада пробував навчити ведичному способу життя впливових людей, політиків, зірок кіно. Але справжню цінність цих знань зрозуміли, як не дивно, так звані «покидьки суспільства» — люди, від яких всі відвернулися.

Ті послідовники Прабхупади, які щиро повірили йому і його повчанням, повністю змінили своє життя. Вони кинули пити, курити, вживати наркотики та інші інтоксикації, перестали їсти м’ясо і марнувати життя даремно. Їхнє ставлення до людей стало іншим — добрим, співчуваючим, чесним. Вони отримали знання, які змінили їх зсередини назавжди.

І всі ці знання, а вірніше їх основа, або абетка, викладені в «Бхагавад-гіті». Просто прочитавши кілька глав книги з коментарями Шріли Прабгупади, Ви вже не зможете жити так, як живете зараз.

Про що книга «Бхагавад гіта як вона є» українською?

В «Бхагавад-гіті» описаний діалог воїна, Арджуни, з Господом, одне з імен якого — Крішна. Арджуна потрапив у скрутну ситуацію: він стоїть на полі бою і повинен вбивати своїх друзів, родичів, вчителів. Бачачи перед собою їхні обличчя, Арджуна опустив зброю і відмовився битися.

Про те, як вийти зі стану повного розчарування в житті, про силу волі і призначення людини, про розум і віру, про добро і зло, про вищий сенс життя — про це говорить «Бхагавад гіта», пісня Бога.

Хто автор «Бхагавад-гіти»?

Як це не дивно звучить, але автором цієї книги є Сам Бог … «Бхагавад гіта» — це не просто святе письмо. Це Богом відкрите писання.

Це знання в усній формі передавалося протягом мільйонів років від вчителів до учнів, і записано воно було тільки 5000 років тому. До нас воно дійшло завдяки такому ланцюгу наступності незмінним, без спотворень. У цьому легко переконатися, просто почавши читати «Бхагавад-гіту».

Якщо Ви в процесі читання не все зможете зрозуміти — не страшно. Прочитайте другий раз, третій. Ця книга відкриває себе сама. Чим далі — тим глибше. І також можна приїхати до нас в храм в Києві, задати питання, які незрозумілі. Або написати нам листа, заповнивши форму на сторінці «Контакти«. Ми обов’язково відповімо!

Купити «Бхагавад-гіту як вона є»

Книга Бхагавад гіта українською мовою, у твердій обкладинці, 800 сторінок, з кольоровими ілюстраціями. Є книга «Бхагавад-гита как она есть» російською мовою.

Замовляйте книгу за телефоном: 096-598-18-72. Або просто заповніть форму нижче. Ми обов’язково зв’яжемось із Вами протягом дня.

Заповніть форму замовлення книги

Доставляем по всей Украине
Если Вам удобней оплатить на карту, номер карты мы вышлем на почту после получения этого письма. Обратите внимание, что за пересылку наложенного платежа нужно будет доплатить 20-25 грн. почте.
Может, вместе с этой книгой Вы хотите заказать еще и другие книги? Напишите их названия здесь. Мы учтем это при формировании заказа.

При купівлі будь-якої книги з нашого сайту Ви сплачуєте її собівартість, допомагаючи друкувати нові тиражі, а також жертвуєте на підтримання ашраму (монастирю) в Києві.