Книга «Бхагавад-гіта як вона є»

Українською мовою, переклад і коментарі — Шріла Прабхупада

Бхагавад-гіта як вона є
«Бхагавад-гіта як вона є» українською мовою, 100 грн

«Це знання — цар знання, найпотаємніша з таємниць. Це — найчистіше знання, і, оскільки воно дає людині живий досвід осягнення природи свого «Я», воно є досконалою релігією. Знання це вічно, і осягнення його радісно».

«Бхагавад-гіта як вона є», 9.2

Якщо Ви шукали інструкцію до життя — то це вона! Саме книга Багавад гіта українською відповість на всі ваші запитання про те:

  • Хто Ви?
  • У чому сенс Вашого життя?
  • Що Вас чекає після смерті?
  • і багато інших…

Чому саме вона, книга «Бхагавад гіта як вона є»?

«Бхагавад гіта» — книга, яка змінює життя

Коли Шріла Прабхупада, перекладач і коментатор «Бхагавад-гіти», в 1965 році приїхав з Калькутти (Індія) в Нью-Йорк, щоб дати людям ведичне знання, він і гадки не мав, хто відгукнеться на його заклик. У свої 69 років Прабхупада пробував навчити ведичному способу життя впливових людей, політиків, зірок кіно. Але справжню цінність цих знань зрозуміли, як не дивно, так звані «покидьки суспільства» — люди, від яких всі відвернулися.

Ті послідовники Прабхупади, які щиро повірили йому і його повчанням, повністю змінили своє життя. Вони кинули пити, курити, вживати наркотики та інші інтоксикації, перестали їсти м’ясо і марнувати життя даремно. Їхнє ставлення до людей стало іншим — добрим, співчуваючим, чесним. Вони отримали знання, які змінили їх зсередини назавжди.

Ви вже не зможете жити так, як живете зараз

І всі ці знання, а вірніше їх основа, або абетка, викладені в «Бхагавад-гіті». Просто прочитавши кілька глав книги з коментарями Шріли Прабгупади, Ви вже не зможете жити так, як живете зараз.

Про що книга «Бхагавад гіта як вона є» українською?

В «Бхагавад-гіті» описаний діалог воїна, Арджуни, з Господом, одне з імен якого — Крішна. Арджуна потрапив у скрутну ситуацію: він стоїть на полі бою і повинен вбивати своїх друзів, родичів, вчителів. Бачачи перед собою їхні обличчя, Арджуна опустив зброю і відмовився битися.

Про те, як вийти зі стану повного розчарування в житті, про силу волі і призначення людини, про розум і віру, про добро і зло, про вищий сенс життя — про це говорить «Бхагавад гіта», пісня Бога.

Бхагавад-гіта як вона є українською мовою

Хто автор «Бхагавад-гіти»?

Як це не дивно звучить, але автором цієї книги є Сам Бог … «Бхагавад гіта» — це не просто святе письмо. Це Богом відкрите писання.

Це знання в усній формі передавалося протягом мільйонів років від вчителів до учнів, і записано воно було тільки 5000 років тому. До нас воно дійшло завдяки такому ланцюгу наступності незмінним, без спотворень. У цьому легко переконатися, просто почавши читати «Бхагавад-гіту».

Якщо Ви в процесі читання не все зможете зрозуміти — не страшно. Прочитайте другий раз, третій. Ця книга відкриває себе сама. Чим далі — тим глибше.

Бхагавад-гіта як вона є українською

І також можна приїхати до нас в храм в Києві, задати питання, які незрозумілі. Або написати нам листа, заповнивши форму на сторінці «Контакти«. Ми обов’язково відповімо!

«Бхагавад-гіта як вона є» повинна бути у кожному домі! Ціна — 100 грн

Книга Бхагавад гіта українською мовою, у твердій обкладинці, 800 сторінок, з кольоровими ілюстраціями. Є книга «Бхагавад-гита как она есть» російською мовою.

Замовляйте книгу за телефоном: 096-598-18-72. Або просто заповніть форму нижче. Ми обов’язково зв’яжемось із Вами протягом дня.

Заповніть форму:

Если Вам удобней оплатить на карту, номер карты мы вышлем на почту после получения заказа. Обратите внимание, что за пересылку наложенного платежа нужно будет доплатить 20-25 грн. почте.
Может, вместе с этой книгой Вы хотите заказать еще и другие книги? Напишите их названия здесь. Мы учтем это при формировании заказа.

При купівлі будь-якої книги з нашого сайту Ви сплачуєте її собівартість, допомагаючи друкувати нові тиражі, а також жертвуєте на підтримання ашраму (монастирю) в Києві.