«Бхагавад гіта як вона є» українською мовою

Переклад і коментарі — Шріла Прабхупада
Бхагавад гіта як вона є
«Найкращий подарунок — це книга. Найкращий подарунок, що змінює життя — це книга «Бхагавад-гіта»

«Це знання — цар знання, найпотаємніша з таємниць. Це — найчистіше знання, і, оскільки воно дає людині живий досвід осягнення природи свого «Я», воно є досконалою релігією. Знання це вічно, і осягнення його радісно».

«Бхагавад-гіта як вона є», 9.2


Якщо Ви шукали інструкцію до життя — ви її знайшли. «Багавад гіта» українською відповість на всі запитання про те:

Чому саме книгу «Бхагавад гіта як вона є» потрібно обов’язково читати кожному?

«Бхагавад гіта» змінює життя

Коли Шріла Прабхупада, перекладач та коментатор «Бхагавад-гіти», в 1965 році приїхав з Калькутти (Індія) в Нью-Йорк, щоб дати людям Бога, він й гадки не мав, хто відгукнеться на його заклик. У свої 69 років Прабхупада пробував навчити ведичному способу життя впливових людей, політиків, зірок кіно. Але справжню цінність цих знань зрозуміли, як не дивно, так звані «покидьки суспільства» — люди, від яких усі відвернулися.

Ті послідовники Прабхупади, які щиро повірили йому та його повчанням, повністю змінили свою долю. Вони кинули пити, курити, вживати наркотики та інші інтоксикації, перестали їсти м’ясо і марнувати час даремно. Їхнє ставлення до людей стало іншим — добрим, співчуваючим, чесним. Вони отримали безцінний дарунок, який змінив їх зсередини назавжди.


У статті «Як змінити життя на краще» детально розповідається про силу духовного знання.
Ви вже не зможете жити так, як живете зараз
Це знання змінить Вас назавжди

Ці знання, а вірніше їх основа, або абетка, викладені в «Бхагавад-гіті». Просто прочитавши кілька глав «Бхагавад-гіти» з коментарями Шріли Прабгупади, Ви вже не зможете жити так, як живете зараз.

Про що книга «Бхагавад гіта як вона є» українською?

В «Бхагавад-гіті» описаний діалог воїна, Арджуни, з Верховним Господом, одне з імен якого — Крішна. Арджуна потрапив у скрутну ситуацію: він стоїть на полі бою і повинен вбивати своїх друзів, родичів, вчителів. Бачачи перед собою їхні обличчя, Арджуна опустив зброю і відмовився битися.

Про те, як вийти зі стану повного розчарування в житті, про силу волі, призначення людини, релігійні обов’язки, про розум, віру, добро і зло, вищий сенс існування — все це є у «Бхагавад гіті», Пісні Бога.


Про те, що таке справжня релігія, йдеться у статті «Що таке релігійність» (російською мовою).
Бхагавад-гіта як вона є українською мовою

Хто автор «Бхагавад-гіти»?

Як це не дивно звучить, але автором Гіти є Сам Бог … «Бхагавад гіта» — це не просто святе письмо. Це Богом відкрите писання.

Це знання в усній формі передавалося протягом мільйонів років від вчителів до учнів, і записано було тільки 5000 років тому. До нас, завдяки такому ланцюгу наступності, воно дійшло незмінним, без спотворень. У цьому легко переконатися, просто почавши читати «Бхагавад-гіту».


Читати книгу «Бхагавад гіта як вона є» online російською мовою.

Якщо Ви в процесі читання не все зможете зрозуміти — не страшно. Прочитайте другий раз, третій. Ця книга відкриває себе сама. Чим далі — тим глибше. Ця книга обов’язково надасть Вам прихисток у житті.

Бхагавад-гіта як вона є українською

Кияни та гості міста можуть приїхати до нас в храм, задати будь-які питання щодо книги та ведичної мудрості взагалі. Або написати нам листа, заповнивши форму на сторінці «Контакти«. Ми обов’язково відповімо!

«Бхагавад-гіта як вона є» повинна бути у кожному домі!

Бхагавад гіта українською мовою, у твердій обкладинці, близько 800 сторінок, з кольоровими ілюстраціями. Є «Бхагавад-гита как она есть» російською мовою.

Замовляйте книгу за телефоном: 063-034-89-08 (Telegram). Або просто заповніть форму нижче. Ми обов’язково зв’яжемось із Вами протягом дня.

Також Ви можете скачати «Бхагавад гіту» російською мовою в форматах .doc або .fb2, але паперова книга все ж зручніша і миліша серцю… Тим більше, що коштує зовсім недорого.

Заповніть форму:

Если Вам удобней оплатить на карту, номер карты мы вышлем на почту после получения заказа. Обратите внимание, что за пересылку наложенного платежа нужно будет доплатить 20-25 грн. почте.
Может, вместе с этой книгой Вы хотите заказать еще и другие книги? Напишите их названия здесь. Мы учтем это при формировании заказа. При покупке любой книги с нашего сайта Вы оплачиваете себестоимость книги, помогая печатать новые тиражи, а также жертвуете на поддержание ашрама (монастыря) в Киеве.