Подорож самопізнання

Автор книги — Шріла Прабхупада

Подорож самопізнання

Ця унікальна книга стане путівником у світ самоусвідомлення, духовності і осмисленого життя. «Подорож самопізнання» — це зібрання відповідей на всі питання життя, які виникають у людини:

  • Чому ми страждаємо?
  • Що таке душа і яка її природа?
  • Що таке Надсвідомість чи Вселенський розум?
  • Навіщо нам потрібен наставник у житті?
  • Що таке йога?
  • Як правильно медитувати і навіщо це потрібно?
  • Як вирішувати матеріальні проблеми духовним шляхом?
  • Що таке карма? Які її закони?
  • Хто створив цей світ?

Про все це читайте в невеликий, але дуже глибокої книзі «Подорож самопізнання» Шріли Прабгупади.

«Подорож самопізнання» — книга про справжній сенс життя

Більшість людей в наш час навіть не замислюються про те, навіщо вони живуть. Смачно поїсти, солодко поспати, провести час з протилежною статтю і облаштувати свій побут — це вважається сенсом життя для будь-якої людини. Але все це можуть робити навіть тварини! Невже ми народилися в людському тілі для того, щоб їсти, спати займатися сексом і оборонятися? 

Людина не повинна жити тваринним життям
Людина повинна прожити людське життя, а не життя тварини. Для цього вона повинна цікавитись: у чому сенс життя?

Саме відсутність знань про те, для чого створено людське життя, позбавляє людей можливості стати справді щасливими. І ці знання містяться в Ведах — старовинних манускриптах, що описують закони цього світу. Дотримуючись цих законів, можна назавжди позбутися страждань. Як це зробити? Про це читайте в книзі «Подорож самопізнання». 


У статті «Погоня за щастям з наукової точки зору» Ви можете прочитати про те, чому в цьому світі щастя немає.

Кожен з нас постійно відчуває дірку в серці, яку неможливо заповнити ні грошима, ні славою, ні комфортом, ні відносинами з близькими людьми. Тому що ця діра розміром з Бога. І тільки відносини з Богом як з нашим найкращим другом здатні усунути вакуум в нашому серці, наповнивши його безмежною любов’ю і безперервним блаженством.

Щоб стати щасливим, потрібно здійснити подорож углиб себе

Щастя в матеріальному світі — воно ніколи не буває тривалим і нескінченно глибоким. Тому що все матеріальне — воно не вічне. Цей світ не вічний. Відносини не вічні. Багатство, везіння, слава, молодість, краса — все це коли-небудь скінчиться. Після чого нас очікує глибоке розчарування і депресія. А потім — смерть.


Що таке смерть — читайте у статті «Життя після смерті«

Але вічне щастя — воно існує. Вічна любов — вона є. Просто ми не там її шукаємо. Вічний світ — це духовний світ. Він сповнений знання і безкінечного щастя. І щоб туди потрапити, потрібно зрозуміти, хто ми, хто створив матеріальний і духовний світ, і як нам змінити своє життя. У книзі «Подорож самопізнання» розповідається в тому числі і про це.


Схожі книги, які допоможуть розширити і поглибити Ваші знання про душу, Бога і духовний світ — «Наука самоусвідомлення», «Веда — таємниці Сходу», «Бхагавад-гіта як вона є».

Замовити книгу

з доставкою по Україні можна, заповнивши форму нижче. Якщо у списку нижче немає потрібної Вам книги, значить, її поки що немає в наявності. Просимо вибачення за недосконалість матеріального світу…

По умолчанию, отправляем по 1 экземпляру. Если какие-то книги нужно в большем количестве, напишите об этом в поле «Комментарий к заказу».
Если Вам удобней оплатить на карту, номер карты мы вышлем на почту после получения этого письма. Обратите внимание, что за пересылку наложенного платежа нужно будет доплатить 20-25 грн. почте.
Может, у Вас есть еще вопросы? Или дополнения к заказу? Напишите все здесь. При покупке любой книги с нашего сайта Вы оплачиваете себестоимость книги, помогая печатать новые тиражи, а также жертвуете на поддержание ашрама (монастыря) в Киеве.