Подорож самопізнання

Автор книги — Шріла Прабхупада

Подорож самопізнання

Ця унікальна книга стане путівником у світ самоусвідомлення, духовності і осмисленого життя. «Подорож самопізнання» — це зібрання відповідей на всі питання життя, які виникають у людини:

  • Чому ми страждаємо?
  • Що таке душа і яка її природа?
  • Що таке Надсвідомість чи Вселенський розум?
  • Навіщо нам потрібен наставник у житті?
  • Що таке йога?
  • Як правильно медитувати і навіщо це потрібно?
  • Як вирішувати матеріальні проблеми духовним шляхом?
  • Що таке карма? Які її закони?
  • Хто створив цей світ?

Про все це читайте в невеликий, але дуже глибокої книзі «Подорож самопізнання» Шріли Прабгупади.

«Подорож самопізнання» — книга про справжній сенс життя

Більшість людей в наш час навіть не замислюються про те, навіщо вони живуть. Смачно поїсти, солодко поспати, провести час з протилежною статтю і облаштувати свій побут — це вважається сенсом життя для будь-якої людини. Але все це можуть робити навіть тварини! Невже ми народилися в людському тілі для того, щоб їсти, спати займатися сексом і оборонятися? 

Людина не повинна жити тваринним життям
Людина повинна прожити людське життя, а не життя тварини. Для цього вона повинна цікавитись: у чому сенс життя?

Саме відсутність знань про те, для чого створено людське життя, позбавляє людей можливості стати справді щасливими. І ці знання містяться в Ведах — старовинних манускриптах, що описують закони цього світу. Дотримуючись цих законів, можна назавжди позбутися страждань. Як це зробити? Про це читайте в книзі «Подорож самопізнання». 


У статті «Погоня за щастям з наукової точки зору» Ви можете прочитати про те, чому в цьому світі щастя немає.

Кожен з нас постійно відчуває дірку в серці, яку неможливо заповнити ні грошима, ні славою, ні комфортом, ні відносинами з близькими людьми. Тому що ця діра розміром з Бога. І тільки відносини з Богом як з нашим найкращим другом здатні усунути вакуум в нашому серці, наповнивши його безмежною любов’ю і безперервним блаженством.

Щоб стати щасливим, потрібно здійснити подорож углиб себе

Щастя в матеріальному світі — воно ніколи не буває тривалим і нескінченно глибоким. Тому що все матеріальне — воно не вічне. Цей світ не вічний. Відносини не вічні. Багатство, везіння, слава, молодість, краса — все це коли-небудь скінчиться. Після чого нас очікує глибоке розчарування і депресія. А потім — смерть.


Що таке смерть — читайте у статті «Життя після смерті«

Але вічне щастя — воно існує. Вічна любов — вона є. Просто ми не там її шукаємо. Вічний світ — це духовний світ. Він сповнений знання і безкінечного щастя. І щоб туди потрапити, потрібно зрозуміти, хто ми, хто створив матеріальний і духовний світ, і як нам змінити своє життя. У книзі «Подорож самопізнання» розповідається в тому числі і про це.


Схожі книги, які допоможуть розширити і поглибити Ваші знання про душу, Бога і духовний світ — «Наука самоусвідомлення», «Веда — таємниці Сходу», «Бхагавад-гіта як вона є».

Замовити книгу за 70 грн

з доставкою по Україні можна, заповнивши форму нижче.

Если Вам удобней оплатить на карту, номер карты мы вышлем на почту после получения заказа. Обратите внимание, что за пересылку наложенного платежа нужно будет доплатить 20-25 грн. почте.
Может, вместе с этой книгой Вы хотите заказать еще и другие книги? Напишите их названия здесь. Мы учтем это при формировании заказа. При покупке любой книги с нашего сайта Вы оплачиваете себестоимость книги, помогая печатать новые тиражи, а также жертвуете на поддержание ашрама (монастыря) в Киеве.