Шрі Чайтанья Чарітамріта

Автор книги «Шрі Чайтанья Чарітамріта»Крішнадас Кавірадж Госвамі
Переклад та пояснення — Шріла Прабхупада

Шрі Чайтан'я Чарітамріта

Серед представників вайшнавської культури вважається важливим перед читанням книги «Шрі Чайтан’я Чарітамріта» прочитати книги «Бхагавад-гіта як вона є», «Шрімад Бхагаватам», «Нектар відданості». Бо зрозуміти настільки глибоку філософію, яку розкриває книга «Шрі Чайтан’я Чарітамріта», можливо лише з попередньою підготовкою.

Але навіть якщо Ви ніколи не чули про Веди, вайшнавів, але цікавитесь духовним знанням, і Богом, ця книга допоможе Вам пізнати Творця із зовсім іншої, сокровенної сторони. Не лише як Того, хто карає та милує, чи Того, хто творить цей світ і виконує всі наші забаганки. А як Того, хто любить кожного з нас більше за всіх.

«Чайтан’я Чарітамріта» — книга, яка показує Господа таким, яким Він є

Бог є любов. Про це чула кожна людина. Але що це означає? Як нам на практиці зрозуміти, що таке любов. І як це – коли ти любиш і коли тебе люблять? Не тимчасово, а вічно, поза межами народження і смерті? Про це розповідається у книзі «Шрі Чайтан’я Чарітамріта» («Шри Чайтанья Чаритамрита»).

Бог – він не десь там, далеко у небі. Він також не лише в нашому серці.

Бог – це Верховна Особистість. Він має Свої бажання. І Він може приходити у цей світ, коли і як Йому заманеться.

І саме про один із таких приходів Господа в матеріальний світ розповідається в книзі «Шрі Чайтан’я Чарітамріта». Коли Господь являється у цьому світі, Він може явно показувати, що Він – Бог. А може зробити вигляд, що Він – лише слуга Бога, щоб навчити нас служити Собі і любити Себе. Він же Всевишній – Він усе може.

Господь Чайтанья прийшов, щоб навчити людей, як правильно служити Богові
Місія Господа Чайтаньї — розповсюдити оспівування Святих Імен Бога, маха мантри Харе Крішна

Усього лише біля 500 років тому Господь прийшов на землю як Чайтанья Махапрабху. І цей його останній прихід зафіксували історики того часу, а також святі люди. Вони описали біографію Господа. Книга «Шрі Чайтан’я Чарітамріта» — унікальна можливість простежити, чим займається Бог, коли Він приходить у цей світ, і спробувати зрозуміти Господа таким, яким Він є. Завдяки зусиллям Шріли Прабхупади ми можемо читати про Самого Господа, навіть знаходячись у матеріальному світі.

Попередня кваліфікація для читання книги «Чайтан’я Чарітамріта»

Не розуміючи культури Індії, не проникаючи серцем у древню ведичну традицію, не практикуючи духовний шлях вайшнавів, буде важко зрозуміти послання Господа Чайтан’ї до кожного з нас. Але якщо у Вас є сильна віра в те, що ця книга зробить Вас ближчим до Бога, тоді сміливо замовляйте її прямо зараз.

Окрім того, Господь приходив на землю не лише 500, але й 5000 років тому! І про той Його прихід також збереглись дані. Про це читайте у книзі «Крішна – Верховний Бог-особа» («Кришна – Верховная Личность Бога»).

Книга українською мовою, в твердій обкладинці, 20,5 х 26,5 х 6 см. Повне зібрання в одному томі.

Замовити книгу «Шрі Чайтан’я Чарітамріта» з доставкою по Україні можна, заповнивши форму зв’язку нижче.

Если Вам удобней оплатить на карту, номер карты мы вышлем на почту после получения заказа. Обратите внимание, что за пересылку наложенного платежа нужно будет доплатить 20-25 грн. почте.
Может, вместе с этой книгой Вы хотите заказать еще и другие книги? Напишите их названия здесь. Мы учтем это при формировании заказа. При покупке любой книги с нашего сайта Вы оплачиваете себестоимость книги, помогая печатать новые тиражи, а также жертвуете на поддержание ашрама (монастыря) в Киеве.